Bagazniki rowerowe na klape – dla kogo sa najlepszym wyborem?

Uchwyt rowerowy na klapę Peruzzo Smart Rack Deluxe
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bagażniki rowerowe mocowane do samochodu to świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie chcą rezygnować z aktywności fizycznej podczas podróży. Wystarczy zabrać ulubione „dwa kółka” na wakacje, by cieszyć się ruchem na świeżym powietrzu każdego dnia i na bieżąco spalać kalorie pochodzące z gofrów oraz frytek zjedzonych na nadmorskim deptaku. Ale jaki bagażnik wybrać? Kto powinien zdecydować się na model na klapę?

Bagażniki rowerowe na klapę – do jakich samochodów?

Wiele osób decyduje się na bagażniki rowerowe na hak, jednak ta opcja dostępna jest jedynie dla tych, którzy mają ów hak w samochodzie. Podobnie jest z bagażnikami na dach – wymagają one posiadania relingów. Jeśli zaś dysponujemy ani jednym, ani drugim – warto zainteresować się bagażnikami na klapę. Takie modele mogą być wykorzystywane w autach o nadwoziu typu kombi, hatchback, busach oraz vanach.

Jakie zalety mają bagażniki rowerowe na klapę?

Ogromną zaletą bagażników rowerowych na klapę są niskie ceny – podczas gdy kwoty za inne rodzaje bagażników mogą być nawet trzycyfrowe, te najprostsze na klapę można kupić już za niecałe 150 zł. W zależności od potrzeb do wyboru mamy modele na 1, 2 lub 3 rowery. Montaż jest bardzo prosty i bez trudu poradzą sobie z nim nawet osoby o niskim wzroście i niewielkiej sile mięśni. Podczas wyboru warto zwrócić uwagę na ładowność – bardziej zaawansowane produkty uniosą nawet stosunkowo ciężkie jednoślady. Oprócz tego bagażniki rowerowe na klapę nie zasłaniają tablicy rejestracyjnej ani świateł, dzięki czemu nie musimy ponosić dodatkowych wydatków na takie akcesoria jak tablica świetlna.

Sprawdź ofertę bagażników rowerowych w renomowanym sklepie smartmoto.pl – https://smartmoto.pl/pol_m_Bagazniki_Bagazniki-rowerowe_Bagazniki-rowerowe-na-klape-281.html

1 Comment

  1. Według mnie bagażniki rowerowe umieszczone na tylnej klapie to najlepszy możliwy wybór. Głównie dlatego, że minimalizują opór powietrza, co przekłada się też na mniejsze spalanie i mniejszy hałas. Poza tym rowerów nie trzeba podnosić tak wysoko, jak ma się to w przypadku bagażników dachowych. Jak dla mnie najlepsze rozwiązanie, dostępne też w przystępnej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *